Obchodní podmínky

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku v internetovém obchodě www.nastromecek.cz, telefonicky, e-mailu, či písemně na naší adrese.

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti Vaší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených při registraci a v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je na naší straně přijata v okamžiku vašeho potvrzení objednávky, poté bude Vaše zásilka vyexpedována. Před samotnou expedicí zboží, Vás ještě můžeme kontaktovat pro potvrzení objednávky, či pro upřesnění případných detailů. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 1 hodiny zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služeb.

5) BALNÉ, POŠTOVNÉ A ÚHRADA ZBOŽÍ

Objednané zboží lze zaplatit při doručení českou poštou (na dobírku) nebo bankovním převodem před odesláním zboží. Ceny dopravy pro území ČR je tvořena takto: Poštovné 107 Kč + dobírkovné 12 Kč + balné 30 Kč

6) DODACÍ LHŮTA

Zboží odesíláme nejpozději do 10 prac. Dnů. V případné změně dodací lhůty budeme neprodleně kupujícího informovat.

7) ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Plně v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb.

Nevyhovuje Vám zboží? To se stává, proto Vám při vrácení zboží do 14 dnů vrátíme peníze nebo vyměníme za jiné zboží dle Vašeho přání. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného.

Podmínky pro vrácení zboží:

  • - zboží je nutné vrátit do 14 dnů od jeho dodání
  • - zboží musí být kompletní, nepoužívané a nepoškozené včetně původního obalu
  • - s dokladem o koupi (faktura)

Zboží zasílejte na naši adresu 

Zboží posílejte doporučeně (ne na dobírku) a pojištěné, protože neručíme za jeho případnou ztrátu a poškození během přepravy k nám.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží Vám bude vráceno na Vaše náklady zpět.